به نام دوست

پس از چند سال تلاش برای ایجاد چنین فضایی و با تجربه بیش از ۳۰ سال تدریس در رشته های هنری توسط گردآورنده این مجموعه، برآن شدیم به گونه ای تصویری، آکادمیک و با عرضه آموزش های هنری در رشته های گوناگون با فرمول و روشی متفاوت بر مبنای الگوی زیر ارائه خدمت نماییم.

لذت بردن از کلاس های هنر

از نواختن ملودی و موسیقی توسط خودتان لذت خواهید برد.

انتقال آسان

آموزش به شیوه ای قابل درک برای همه گروه های سنی است.

آشنایی مختصر با گردآورنده:

بهراد حمیدنوربخش در سال ۱۳۴۶ در تهران متولد شد. وی از دوران کودکی به جهت عشق بی حد که به پیانو و صدای آن می ورزید، اصول اولیه موسیقی را سپری نموده و از سن ۱۶ سالگی شروع به تدریس در این مقوله نمود.

در عین حالی که او لیسانس حقوق قضایی بوده و به فعالیت های حقوقی اشتغال دارد، اما با این وجود به دلیل عشق وافری که به تدریس پیانو و پرورش هنرمندانی در این وادی داشته، هیچگاه تعلیم را رها نکرده و در کنار آن حدود ۳۲ سال است که در مقوله طراحی، گرافیک، نقاشی و موسیقی مشغول به تدریس است.

بهراد حمیدنوربخش تا کنون بیش از ۴۰ قطعه برای سولوی پیانو (Solo Piano) ساخته است که بسیاری از این قطعات در همین سایت “www.artonline-music.com” در دسترس بوده و آموزش داده خواهد شد.

 

سخنی کوتاه با گردآورنده:

در فاز اول این پروژه، تاکنون آموزش های موسیقی با ساز پیانو در دسترس می باشد بدیهی است که به تدریج آموزش موسیقی با انواع سازها، طراحی، گرافیک، نقاشی و خوشنویسی با برترین اساتید هنر در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

تیم “آرت آنلاین” امیدوار است بتواند با مجموعه آموزش های خود، شما را در مسیر آموزش صحیح هنر یاری نماید.

با تشکر / بهراد حمیدنوربخش

ایده پرداز و مدیرت وب سایت