سیستم بازاریابی شبکه ای

کاربر گرامی ما یک “سیستم بازاریابی شبکه ای” طراحی و پیاده سازی کرده ایم، چنانچه شما تمایل به بازاریابی و کسب درآمد داشته باشید می توانید با عضویت و دریافت “لینک منحصر به فرد” خود بازاریابی کرده و از هر فروشی که از طریق “لینک منحصر به فرد” شما، به سمت ما ارجاع داده شود و منجر به فروش گردد شما بابت هر فروش کمیسیون دریافت خواهید نمود.

به محض رسیدن موجودی کمیسیون دریافتی شما از بابت فروش های ارسالی از سمت شما به مبلغ ۱۰۰/۰۰۰ تومان می توانید درخواست تسویه حساب کنید، که طی ۱ تا ۲ روز کاری به حساب بانکی که از قبل معرفی کرده اید واریز خواهد شد.

ورود و ثبت نام در سیستم بازاریابی شبکه ای

۱- بنا به نیاز برای “ورود” و یا “ثبت نام” از طریق پایین وب سایت کلیک کنید.

۲- برای “ورود” کافیست نام کاربری یا ایمیل و رمزعبوری که هنگام “ثبت نام” تنظیم کرده بودید را وارد کرده و پس از تایید کد امنیتی برروی دکمه “ورود” کلیک کنید.

۳- چنانچه رمزعبور خود را فراموش کرده اید می توانید در صفحه “ورود” بر روی لینک “رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟” کلیک کنید. مطابق تصویر زیر از شما ایمیل یا نام کاربری خواسته شده و لینک تغییر رمزعبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

۴- اگر تا به حال ثبت نام نکرده اید ابتدا باید بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید تا فرم ثبت نام برای شما باز شود و اطلاعات درخواستی را به درستی و با دقت وارد کرده و با توجه به این که در پروفایل شما کشور با پرچم نمایش داده می شود آن را به درستی انتخاب کرده و با تایید “پذیرش قوانین و مقررات” و پس از تایید کد امنیتی بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید.

 

توجه:

– کاربر گرامی دقت کنید که نام و نام خانوادگی خود را به فارسی و باقی اطلاعات مورد درخواست را به انگلیسی وارد کنید.

– برای تعیین رمزعبور بهتر است از ترکیب “حروف کوچک و بزرگ”، “اعداد” و “علائم” استفاده کرده و رمزعبور می بایست حداقل از ۶ کاراکتر به بالا تعیین گردد.

– کاربر عزیز هر مرتبه نیاز به “ثبت نام” نیست و شما کافیست یکبار عضو سیستم بازاریابی شبکه ای شوید و در مراجعات بعدی از طریق نام کاربری یا ایمیل و رمزعبور که هنگام “ثبت نام” تنظیم کرده بودید وارد حساب کاربری خود در سیستم شوید.

حساب کاربری بازاریابی شبکه ای

۱- پس ورود به حساب کاربری شما به صورت زیر و حالت “خانه” اطلاعات کلی مانند آنچه در تصویر هست برای شما نمایش داده خواهد شد.

۲- از طریق منوی “پروفایل”  و “ویرایش حساب کاربری” می توانید اطلاعات خود را ویرایش و یا تکمیل کنید.

۳- از طریق منوی “پروفایل”  و “تغییر رمزعبور” می توانید رمزعبور خود را تغییر دهید.

4- از طریق منوی “پروفایل”  و “تنظیمات پرداخت” می توانید نحوه پرداخت و انتقال پول به حساب خود را مشخص کنید.

توجه: در صورتی که اطلاعات حساب خود را ثبت نکرده باشید کادر قرمز رنگ و پیام مربوطه مانند تصویر به شما نمایش داده می شود و پس از ثبت اطلاعات پیام اخطار حذف خواهد شد.

5- از طریق منوی “بازاریابی”  و “لینک های بازاریاب” می توانید:

۵-۱- شناسه بازاریابی که با عدد مشخص شده

۵-۲- لینک منحصر به فرد بازاریابی شما (برای به اشتراک گذاشتن و بازاریابی در شبکه های اجتماعی و…)

۵-۳- کد دیجیتالی (QR Code) (برای به اشتراک گذاشتن و بازاریابی در شبکه های اجتماعی و…)

6- از طریق منوی “بازاریابی”  و “کمپین ها” می توانید برای خودتان کمپین های تبلیغاتی با اهداف گوناگون طراحی و ایجاد کنید تا فروش و دریافت کمیسیون خود را افزایش دهید.

7- از طریق منوی “بازاریابی”  و “بنرها” می توانید بنرهایی از قبل طراحی شده و آماده را با قرار دادن کدهای آنها در سایت و یا وبلاگ خود نسبت به تبلیغات و افزایش فروش و کمیسیون خود اقدام کنید و چنانچه به اصول برنامه نویسی آشنایی دارید بنر خودتان را طراحی کرده و با لینک کردن “لینک منحصر به فرد بازاریابی” خودتان آن را در سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید.

8- چنانچه به واسطه “لینک منحصر به فرد بازاریابی” شما مشتریان به سایت “آرت آنلاین موزیک” ارجاع شوند، می توانید کلیه مراجعات را از طریق منوی “ارجاع ها” مشاهد کنید و با دقت در ورودی لینک ها از طرق مختلف به یک استراتژی دست یابید که مثلا بازخورد کدام ورودی ها از طریق اینستاگرام، تلگرام و… بیشتر و بهتر بوده که تمرکز بیشتری برای تبلیغات و فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف یا وب سایت و وبلاگ اعمال کنید.

9- گزارش کلیه معاملات انجام شده توسط ارجاع های شما، پرداخت ها و وضعیت های مالی از طریق منوی “پرداخت ها” خواهد بود.

10- از طریق منوی”آمار و اطلاعات” و “آمار و اطلاعات” می توانید کلیه پیشرفت های خود در زمینه بازاریابی و ارتقاء سطح حساب کاربری را مشاهده کنید.

11- از طریق منوی”آمار و اطلاعات” و “ورود ترافیک” می توانید کلیه ترافیک ورودی ها و ارجاع هایی که به واسطه شما به سایت انتقال پیدا کرده را مشاهده کنید.

12- از طریق منوی”آمار و اطلاعات” و “گزارش های کمپین” می توانید گزارش فرآیند کمپین های تبلیغاتی که ایجاد کرده اید را مشاهده می کنید.

13- از طریق منوی”آمار و اطلاعات” و “تاریخچه ارجاع ها” می توانید تاریخچه کلیه ارجاع ها را مشاهده کنید.

14- از طریق منوی”آمار و اطلاعات” و “زیر مجموعه ها” می توانید بازاریاب ها و زیر مجموعه های تیم خودتان و نحوه زنجیره ارتباط آنها با یکدیگر را مشاهده کنید.

15- برای خروج از حساب کاربری می توانید از قسمت بالای وب سایت بر روی “خروج” کلیک کنید.