بازاریابی شبکه ای چیست؟

در ابتدا باید به اطلاع برسانیم که بازاریابی شبکه ای با انواع دیگر بازاریابی کاملا متفاوت می باشد و هر فرد کاملا مستقل بوده و نحوه دریافت کمیسیون هر شخص صرفا به تلاش و فعالیت خود فرد متغییر خواهد بود. فعالیت کمتر یا بیشتر و یا عدم فعالیت افرادی که به واسطه وی در سیستم عضو شده اند و زیر مجموعه ایشان هستند تنها بر روی کمیسیون خود شخص تاثیر دارد و هر شخص برای خودش تلاش می کند.

محصولات قابل بازاریابی

ما در مجموعه “آرت آنلاین موزیک” با تولید محتوای آموزشی و فرهنگی در عرصه موسیقی و بطور کلی هنر، این محصولات را در قالب بسته های مختلف به فروش می رسانیم.

شما می توانید بدون پرداخت هزینه و رایگان در سیستم بازاریابی ما ثبت نام کنید و برای دریافت کمیسیون به ازاء فروش، با ما همکاری کنید و ضمن اشاعه محتوای آموزشی سالم و فرهنگی، خودتان هم مشمول درآمد شده و بدون سرمایه گذاری برای خود و دیگران اشتغالزایی کنید.

انواع کمیسیون

ما برای ایجاد انگیزه و تلاش بیشتر در بازاریاب ها، به ازاء معرفی سیستم به افراد دیگر که منجر به ثبت نام در سیستم بازاریابی گردد کمیسیون های مختلفی در نظر گرفته ایم مانند:

 • کمیسیون پس از ثبت نام
 • کمیسیون دوره ای
 • کمیسیون رتبه های برتر
 • و…

در این نوع سیستم بازاریابی هر فرد عضو سیستم، بازاریاب نامیده می شود. به هر فرد هنگام ثبت نام در سیستم بازاریابی یک کد منحصر به فرد تعلق می گیرد که از این پس از طریق لینک منحصر به فرد ایشان فرد یا مشتری به سایت هدایت شود و منجر به ثبت نام یا خرید از سایت گردد کمیسین تعلق خواهد گرفت.

نحوه تخصیص کمیسیون

فرض می کنیم فردی به نام “رضا احمدی” در سیستم بازاریابی شبکه ای ما عضو باشد و با فرض این که “رضا احمدی” ۲۰ نفر زیرمجموعه دارد و هر زیرمجموعه ۲۰ زیرمجموعه دارند جدول دریافت کمیسیون “رضا احمدی” به شرح زیر می باشد:

سطحدرصد کمیسیونمبلغ محصول (تومان)کمیسیون (تومان)جمع کل کمیسیون (تومان)
سطح یک%2540.00010.000200.000
سطح دو%1040.0004.0001.600.000
سطح سه%240.0008006.400.000
سطح چهار%240.000800128.000.000
سطح پنج%240.000800256.000.000

توجه به این نکته مهم است که کمیسیون در سطح های ۳ و۴ و۵ صرفا جهت تشویق از طرف “آرت آنلاین موزیک” بوده و هیچ مبلغی از سهم دیگر بازاریاب ها کسر نخواهد شد. و این انگیزه مالی فقط شما را مجاب خواهد کرد که زیر گروه های خود را به تلاش بیشتر تشویق کنید.

انواع روش های ایجاد درآمد

3- نحوه انتشار:

شما می توانید به چند روش تبلیغات کنید و کمیسیون دریافت کنید:

 • با گذاشتن پست های مناسب در شبکه های مجازی و یا دیگر سایت هایی که عضو هستید
 • ارسال SMS
 • ارسال ایمیل
 • تبلیغات و معرفی دهان به دهان سیستم و سایت
 • قرار دادن بنرهای تبلیغاتی ما در سایت یا وبلاگ شخصی
 • و…

هر شخصی با کلیک بر روی لینک اختصاصی شما به سایت وارد شده و این اقدام منجر به ثبت نام یا خرید از فروشگاه گردد به شما کمیسیون تعلق خواهد گرفت. بنابراین هر بازاریاب به واسطه فعالیت و تلاش فردی خودش می تواند به سود بیشتری برسد.

1- معرفی سیستم بازاریابی:

در این روش بازاریاب می تواند توضیحات مختصری در مورد سیستم بازاریابی به همراه لینک منحصر به فرد خود که در ابتدای ثبت نام دریافت کرده منتشر کند.

2- معرفی سایت و فروشگاه:

در این روش بازاریاب می تواند توضیحات مختصری در مورد محتوای فعالیت سایت و پیشنهاد محصولات سایت همراه لینک منحصر به فرد خود که در ابتدای ثبت نام دریافت کرده منتشر کند.

ایجاد انگیزه

علاوه بر انواع کمیسیون هایی که قبلا توضیح داده شد، ما برای تشویق مضاعف شما عزیزان بسته های تشویقی دیگری داریم مانند:

 • درج نام ۱۰ نفر برتر فروش (هر هفته در صفحه اول سایت)
 • شرایط دیدار با یکی از هنرمندان عرصه موسیقی و سینما (هر ۳ ماه برای نفر اول فروش)
 • پرداخت کمک هزینه یک سفر خارجی (هر سال برای نفر اول فروش)
 • و…

سخن آخر

طبیعی است که هر مجموعه اقتصادی به منافع مالی خود می اندیشد و منابع مالی باعث رشد و ارتقاء هر بنگاه اقتصادی خواهد شد و ما هم از این قاعده مستثنا نیستیم. ولی ما در مجموعه “آرت آنلاین موزیک” همیشه در تلاش هستیم تا با نگاهی فرا شخصی (برد-برد) به پیشرفت و درآمد برسیم، یعنی این که ما و شما به کمک هم و با تلاش گروهی به پیشرفت و سود قابل ملاحظه ای خواهیم رسید.

موفق باشید