ثبت نام و ورود به سایت

کاربر گرامی شما جهت استفاده و خرید از فروشگاه سایت می بایست ابتدا ثبت نام کرده و وارد سایت شوید، سپس می توانید از بخش فروشگاهی سایت خرید کنید.

ثبت نام در سایت

۱- ابتدا بر روی لینک “ورود” در بالای سایت مطابق تصویر کلیک کنید.

۲- در قسمت “ثبت نام” یک نام کاربری، ایمیل خودتان و رمزعبور دلخواه خودتان را به درستی و با دقت وارد کرده و سپس برروی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید.

توجه: برای تعیین رمزعبور بهتر است از ترکیب “حروف کوچک و بزرگ”، “اعداد” و “علائم” استفاده کرده و رمزعبور می بایست حداقل از ۶ کاراکتر به بالا تعیین گردد.

ورود به سایت

۱- از این پس با نام کاربری یا ایمیل و رمزعبوری که هنگام ثبت نام، ثبت کرده اید می توانید با وارد کردن اطلاعات مورد نظر در کادرهای مربوطه و کلیک برروی دکمه “ورود” وارد سایت شوید.

توجه: کاربر عزیز هر مرتبه نیاز به “ثبت نام” نیست و شما کافیست یکبار عضو سایت شوید و در مراجعات بعدی از طریق نام کاربری و رمزعبور که هنگام “ثبت نام” تنظیم کرده بودید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.

۲- چنانچه رمزعبور خود را فراموش کرده اید می توانید بر روی لینک “فراموشی رمزعبور” کلیک کنید.

۳- مطابق تصویر زیر از شما ایمیل درخواست خواهد شد و می بایست ایمیلی را که هنگام “ثبت نام” تنظیم کرده اید را وارد کنید. لینک تغییر رمزعبور جدید برای شما ارسال خواهد شد.

حساب کاربری

۱- پس ورود به سایت حساب کاربری شما به صورت زیر و حالت “پیشخوان” نمایش داده خواهد شد.

۲- چنانچه از سایت خرید کرده باشید لیست کلیه سفارش ها و فاکتورهای شما در قسمت “سفارش ها” می باشد.

۳- همه خریدهای شما از سایت که کلیه مراحل خرید را طی کرده و پرداخت شده باشد وضعیت آنها به تکمیل شده تغییر می کند را می توانید از طریق “دانلودها” دانلود کرده و استفاده کنید.

۴- در قسمت”آدرس ها” می توانید آدرس خود را ویرایش کنید.

۵- در قسمت “جزئیات حساب” می توانید اطلاعات و رمزعبور خود را ویرایش کنید.

۶- ما در سایت خودمان یک امکان استثنایی برای شما فراهم کرده ایم، که در قسمت “سیستم بازاریابی شبکه ای” با فعال سازی آن از این پس می توانید محصولات ما را بازاریابی و تبلیغ کنید و به ازاء هر فروش کمیسیون دریافت نمایید. جهت فعال سازی کافیست بر روی دکمه “بازاریاب شوید” کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به “بازاریابی شبکه ای چیست؟” مراجعه کنید.

7- پس از کلیک بر روی دکمه “بازاریاب شوید” و فعال سازی حساب بازاریابی خود در قسمت “سیستم بازاریابی شبکه ای” یک پنل به شما اختصاص داده خواهد شد که از طریق حساب کاربری نیز بتوانید درآمدهای خود را کنترل و مشاهده کنید.

توجه: اگر به عنوان بازاریاب می خواهید فعالیت کنید بهتر است که از این پس از طریق کلیک بر روی “سیستم بازاریابی شبکه ای” از بخش ورود بازاریاب ها استفاده کنید. کمی جلوتر پنل کاربری بازاریابی و نحوه ورود و یا ثبت نام مستقیم بازاریاب را مفصل توضیح خواهیم داد.

8- برای خروج از حساب کاربری خود بر روی “خروج” کلیک کنید.

توجه: به دلیل این که مسئولیت مستقیم حساب کاربری بر عهده شما کاربر گرامی می باشد، برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از حساب کاربری شما، اکیدا توصیه می گردد هر مرتبه پس از اتمام فعالیت از حساب کاربری خودتان خارج شوید.